Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Fan

Ashley Tisdale Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Siteye Giriş  

Heygirl Eren Röportajı

3 posters
YazarMesaj
sed[A]shley
Üye
Üye
sed[A]shley

Tuttuğu Takım : Heygirl Eren Röportajı Galata10
Tecrübe Puanı :
Heygirl Eren Röportajı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Heygirl Eren Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0

Heygirl Eren Röportajı Empty
MesajKonu: Heygirl Eren Röportajı   Heygirl Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 12:44 pm

Rock’n Coke. Rock’n Dark gibi müzik festivalleri iptal oldu bu sene. Sen bir festival düzenlesen, bu nasıl bir festival olurdu, kimleri çağırırdın?

Türkiye’de fakir bir kesim var, bir de çok fazla şeye sahip olan bir kesim var. Orta sınıf çok az. Zengin sınıftan insanlann arasında da ellerindekini paylaşmak isleyecek kişiler olabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden insanların her şeyini paylaşabilecekleri, güzel müziğin, tiyatronun olduğu, görsel ve işitsel anlamda oraya gelen her kesimin dikkatini çekebilecek, sıcak bir ortam yaratmak isterdim. Her şey paylaşılacak ve insanlar da bundan gocunmayacak.

Kimleri çağırırdın?

Bu tarz yaklaşımı olan çok fazla insan var. Buna duyarlı olabilecek herkesi çağırırdım. Ressamlan,dansçıları, müzisyenleri, oyuncuları ve yardıma yönelik amaçlarla katılabilecek insanları çağırmak islerdim.

“Herkes yapıyor” diye yapabileceğin şey nedir?

Spor yapmak… Herkesin yaptığını yapmak kötü bir şey, yeler ki benim için yararlı olsun.

Bu aralar en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsun?

Anadolu Yakası’na gidip gezmek… Bağdat Caddesi’ne gitmeye başladım, orada arkadaşlarım var. Eskiden hep Avrupa Yakası’nda geziyordum, oraya geçmek aklıma gelmiyordu. Fakat ne kadar güzelmiş, çok Avrupai bir havası varmış Bağdat Caddesi’nin.

Sen de tiki oldun yani? Jonjon:)

Yok, acayip salaş gidiyorum oraya:) Havalar güzel, akşam arkadaşlanmla yemek yiyorum, bir şeyter içiyorum ve evime dönüyorum.

Aşk var mı aşk?

Var, yok, var, yok, var, yok:)

Aşkın beş hali nedir sence?

Şapşallık, boş bakışlar, sürekli sıntan bir surat, bazen ne yapacağını bilememek, bir de kendi adıma konuşursam, sürekli sarılma isteği Babalar Günü’nde babana ne almayı düşünüyorsun? Saat alabilirim.

Pİzzanı nasıl seversin?

Mozarellalı, biberli ve mısırlı severim. Çiftlik versiyonu yani…

Cover şarkıları neye göre seçtiniz?

“Sakın Gelme”yi, “Yalnızlığım”ı ve “Sen Bana Fa:
İyisln”i çok İstedim ben. Şu anda favorim “Sen
Bana Fazla İyisin”. Sarkılan, yıllardır söylemeyi
sevdiğimiz, asla bıkmadığımız parçalar arasından
seçtik

Şu aralar en çok kullandığın sözcük ne?
Bu sözcük bizim hayata bakış açımızı
anlatıyormuş…

“Ondan sonra” diyorum hep. Gerçekten de hep sonrasını düşünen bir insanım. Bu yüzden insanlarla anlaşma sorunu çekiyorum bazen.
*Ashley*
SiteAdmini
SiteAdmini
*Ashley*

Kadın
Tuttuğu Takım : Heygirl Eren Röportajı Besikt10
Tecrübe Puanı :
Heygirl Eren Röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Heygirl Eren Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Heygirl Eren Röportajı   Heygirl Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 1:48 pm

Teşekkürler canım. Smile
http://gruphepsifannn.gogoo.us/index.htm
sed[A]shley
Üye
Üye
sed[A]shley

Tecrübe Puanı :
Heygirl Eren Röportajı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Heygirl Eren Röportajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Heygirl Eren Röportajı   Heygirl Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 2:40 pm

Önemli değil. Smile
fato61
Üye
Üye
fato61

Kadın
Tecrübe Puanı :
Heygirl Eren Röportajı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Heygirl Eren Röportajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Heygirl Eren Röportajı   Heygirl Eren Röportajı EmptyPaz Şub. 15, 2009 5:47 pm

Teşekkürler

Heygirl Eren Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Kemer-Heygirl Röportajı
» Gülçin Ergül-Heygirl Röportajı
» Yasemin Yürük-Heygirl Röportajı
» Gogirl Cep Eren Röportajı
» Eren'in Enleri