Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Fan

Ashley Tisdale Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Siteye Giriş  

Gogirl Cep Eren Röportajı

3 posters
YazarMesaj
sed[A]shley
Üye
Üye
sed[A]shley

Tuttuğu Takım : Gogirl Cep Eren Röportajı Galata10
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Eren Röportajı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Gogirl Cep Eren Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0

Gogirl Cep Eren Röportajı Empty
MesajKonu: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 12:43 pm

Şu anki moda akımını tamamen değiştirip kendi akımını yaratacaksın,diyelim.Ne yaparsın?
Ben herkesin benim gibi giyinmesini istemem, ama zevksiz bir şey görmek de istemiyorum. Bazı bayanlar var ki, o kıyafetleri nasıl giydiklerini bir türlü aklım almıyor. Geçenlerde yoldayken bir bayan gördüm ve tamamen ona kilitlendim. "Bir insan bu kadar sevksiz olabilir mi?" dedim kendi kendime. Altına pijama gibi bir şey giymiş; ayağına da parmak arası,alçak topuklu terlikler...
Çok fenaydı! Yani,böyle kötü seçimler görmek istemiyorum; ama herkesin tek tip giyinmesini de istemiyorum. Herkes temiz olsun ve kendi tarzını yansıtan, en zevkli şeyleri giysin. Kıyafetiniz karakterinizi gösteriyor çünkü ve kimse birbiriyle tıpatıp aynı olamaz.

Asla giymem dediğin şeyler neler?
Bu,zor bir soru...Çünkü bir dönem hiç giymem dediğim şeyi,bir anda beğenmeye başlayabiliyorsun.Ama kolay kolay penye ve ayak bileğime kadar uzanan taytlar giymem.
*Ashley*
SiteAdmini
SiteAdmini
*Ashley*

Kadın
Tuttuğu Takım : Gogirl Cep Eren Röportajı Besikt10
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Eren Röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gogirl Cep Eren Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 12:48 pm

Teşekkürler canım. Very Happy
http://gruphepsifannn.gogoo.us/index.htm
sed[A]shley
Üye
Üye
sed[A]shley

Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Eren Röportajı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Gogirl Cep Eren Röportajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 12:55 pm

Önemsiz. Smile
fato61
Üye
Üye
fato61

Kadın
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Eren Röportajı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gogirl Cep Eren Röportajı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Eren Röportajı   Gogirl Cep Eren Röportajı EmptyPaz Şub. 15, 2009 5:48 pm

Teşekkürler

Gogirl Cep Eren Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gogirl Cep Cemre Röportajı
» Gogirl Cep Yasemin Röportajı
» Heygirl Eren Röportajı
» Eren'in Enleri
» Eren Bakıcı Biyografi