Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Ashley Tisdale Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Fan

Ashley Tisdale Fan

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Siteye Giriş  

Gogirl Cep Cemre Röportajı

3 posters
YazarMesaj
sed[A]shley
Üye
Üye
sed[A]shley

Tuttuğu Takım : Gogirl Cep Cemre Röportajı Galata10
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Cemre Röportajı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Gogirl Cep Cemre Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0

Gogirl Cep Cemre Röportajı Empty
MesajKonu: Gogirl Cep Cemre Röportajı   Gogirl Cep Cemre Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 2:41 pm

-"Peynirli Pizza " bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.Peki senin içine sindi mi?
-Evet.hepimiz bayıldık . Zaten ilk başta albüme yeni parça koymayı düşünmüyorduk;yani ancak böyle bir şarkı girebilirdi bu albüme.Öyle güzel oldu ki , klipi de direkt bu şarkıya çekmeye karar verdik.

-Şu anda hepiniz çok çıtırsınız.Peki bir gün yaşlanmaktan korkuyor musun?
-Yaşlanmaktan hiç korkmuyorumiama yaşlı anneolmaktan korkuyorum.Çünkü 6 yaşımdayken de çok olgundum.Belki annemle babamın ayrı olmalarının da etkisi vardı bunda.Çocuğum bana "O sizin zamanınızdaydı , desin istemem . Benim annem öyle bir kadın değil örneğin.Biz onunla arkadaş gibiyiz.

-"Aşk var mı Cemre?" diyeceğim ,ama sen cevap vermeyeceksin tabii ki...Smile Neyse aşkın 5 halibi anlat bize...Smile
-Smileİlk halinde "yetmezlik" vardır.Sarılırsın,sarılırsın;ama doyamazsın!Nasıl daha çok sevgisini kazanabilirim ,yada onu nasıl daha çok sevebilirim diye düşünürsün.Bu,en güzel halidir her halde.İkincisi;"sığınacak bir liman" hali.Klişe bir laf gibi gelebilir size,ama klişelerde doğru oldukları için klişe olmuştur bence.Bazen canın kavga etmek ister:bu üçüncü hal olsa gerek.Acı hoşuna gider çünkü adrenalin hissedersin.Aşıkken hep heyecan duyarsın:bu "heyecan" hali de dördüncüsü olmalı.Sonuncusu ise,benim için,"korku";yani kaybetme korkusu."Ne yapmamalıyım da onu kaybetmemeliyim?"diye düşünürüm hep..
*Ashley*
SiteAdmini
SiteAdmini
*Ashley*

Kadın
Tuttuğu Takım : Gogirl Cep Cemre Röportajı Besikt10
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Cemre Röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gogirl Cep Cemre Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Cemre Röportajı   Gogirl Cep Cemre Röportajı EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 3:09 pm

Teşekkürler.
http://gruphepsifannn.gogoo.us/index.htm
fato61
Üye
Üye
fato61

Kadın
Tuttuğu Takım : Gogirl Cep Cemre Röportajı Galata10
Tecrübe Puanı :
Gogirl Cep Cemre Röportajı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Gogirl Cep Cemre Röportajı Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Gogirl Cep Cemre Röportajı   Gogirl Cep Cemre Röportajı EmptyPaz Şub. 15, 2009 5:43 pm

Teşekkürler

Gogirl Cep Cemre Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gogirl Cep Yasemin Röportajı
» Gogirl Cep Eren Röportajı
» Cemre Kemer-Heygirl Röportajı
» Cemre'nin Enleri
» Cemre Kemer Biyografi